Vali KÜÇÜK'ten Kuruluşlarımıza Bayram Ziyareti

     Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk ÇELİK ve Bursa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ve birçok protokol Bursa Valiliği Tarihi Heykel Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen Bayramlaşma Programı’na katıldı.
     Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK Ramazan Bayramı sebebiyle Ali Osman Sönmez Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinleri tarafından sevinçle karşılandı. Vali KÜÇÜK, İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet HACIOĞLU ve Bursa İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ huzurevi sakinleriyle tek tek bayramlaşarak karanfil verdi, sohbet etti. Mutluluğu gözlerinden okunan büyüklerimizin bayramını kutlayarak vedalaştı.
     Huzurevi ziyaretinden sonra; Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesinde kalan yavrularımızı ziyarette bulundu. Çocuklarımız Vali KÜÇÜK’ ü renkli balonlarla ve alkışlarla karşıladı. Çocuklarla karşılıklı sohbet eden Vali KÜÇÜK ve İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ çeşitli hediyelerle yavrularımıza bayram sevinci yaşattı. Keyifli sohbetin ardından bayram ziyaretimiz son buldu.


 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüzün Ramazan Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : Gemlik'te Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğümüz Hizmete Açıldı