Şehit Söz. Piy. Er Emre KARAASLAN, Türk Milleti Sana Minnettar

     2 Kasım 2017 Perşembe sabahının ilk saatlerinde Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde sınırdan Türkiye topraklarına sızmaya çalışan teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit düşen 24 yaşındaki Bursalı Sözleşmeli Piyade Er Emre KARAASLAN’ ın şehadet haberi yürekleri yaktı.
     Kestel ilçesindeki dev Türk Bayrakları ile donatılan evinde gözyaşlarıyla karşılanan şehidimiz Emre KARAASLAN için askeri tören düzenlendi.
     Törene Milli Savunma Bakanı Nurettin CANİKLİ, Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, İlçe Belediye Başkanları, Bursa Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet HACIOĞLU, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Milletvekilleri, Bursa Protokolü,  Şehidimizin yakınları ve binlerce vatandaş katıldı.
Türk Bayrağına sarılı Şehidimizin Naaşı cuma namazını müteakip Mihraplı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından top aracına konularak Kestel Belediyesi Mezarlığı Şehitliğinde dualarla ebediyete uğurlandı.
     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak; Sözleşmeli Piyade Er Emre KARAASLAN’ ın nezdinde vatanın bölünmez bütünlüğü ve bayrak uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehidin kederli ailesine, yakınlarına, Türk milletine başsağlığı ve metanet diliyoruz.

 
 


Sonraki Sayfa: Orhangazi Sosyal Hizmet Merkezi Protokolü İmzalandı

Önceki Sayfa : 03-09 Kasım Organ Bağışı Haftası