Şehit Aileleri ve Gazilerimizle Büyük Bir Aileyiz

     Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak, Mustafakemalpaşa ve Karacabey’de yaşayan Şehit Yakınları, Gazilerimiz ve Aileleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu ve onurunu yaşadık.
     12 Ekim 2017 Perşembe günü Şehit Yakınları ve Gazilerimizin her daim yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacıyla düzenlenen kahvaltı programı Mustafakemalpaşa Yunus Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
     Programa Mustafakemalpaşa Kaymakamı Mustafa MASATLI, Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan YOLCU, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Muzaffer UYAR, TÜMŞAD Şube Başkanı Metin ŞENOL, Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcıları, Bursa Protokolü, Şehit yakınları, Gaziler ve aileleri katıldı.
     Değerli Şehit Aileleri ve Gazilerimize;  “Varlığınız Türkiye Cumhuriyetine değer katıyor” diyerek konuşmasına başlayan ÖNEŞ;” Sayın Bakanımız Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendi’den selamlar getirdim. Devletimizin Şehit Yakınları ve Gazilerin her daim arkasında olduğunu bilin istedim. Bu bereketli toprakları bize yurt yapan, , bayrağımıza, yüce milletimize ve kutsal değerlerimize sahip çıkan kahraman Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Sizlerin önünde saygıyla eğiliyor ve davetimize iştirak ederek bizi onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Türk Milleti sizlere minnettardır. Hakkınızı helal edin “ dedi.
 


 


Sonraki Sayfa: Kız Çocukları İçin Anlamlı Bir Gün

Önceki Sayfa : Yetişkin Gençlerimize Moral Etkinliği