Şehidim Ruhun Göklerde Nöbette, Kanın Al Bayrakla En Yükseklerde

     “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve tüm personeli Heykel Atatürk Caddesi Ulu Camii önünden “Bayrak ve Demokrasi Yürüyüşü” yle etkinliklere coşkuyla başladı. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı'nda Milli birlik ve beraberlik duyguları içerisinde tutulacak demokrasi nöbetine yoğun katılım sağlandı.
     Birinci yıl dönümü olan 15 Temmuz, kahraman milletimizin istiklal mücadelesinde elde ettiği en büyük zaferlerden biridir. O gece istiklal mücadelesinde can veren 250 şehidimizin ve 2193 gazimizin anısına uygun olarak 15 Temmuz’u “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” olarak milletçe yâd ediyoruz.
     İl Müdürü Erkut ÖNEŞ; “Biz bu ruhla, Şehit ve Gazilerimizin aziz hatıralarını kıyamete kadar her yerde yaşatmaya devam edeceğiz “ diyerek onurunu ve gururunu dile getirdi. 
     Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün birlik ve beraberliğimize, demokrasimize güç katmasını diliyor, şanlı direnişin kahraman Şehit ve Gazilerini rahmetle ve minnetle anıyoruz.
 

 
 


Sonraki Sayfa: 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazilerimiz ile Birlikte Anlamlı Akşam Yemeği

Önceki Sayfa : Şanlı Zaferin Kahramanları Bursa'da