Orhangazi Sosyal Hizmet Merkezi Protokolü İmzalandı

     Orhangazi Belediyesi ile Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında Sosyal Hizmet Merkezi iş ve işlemleriyle ilgili protokol düzenlenen törenle imzalandı.
     Orhangazi Belediye Başkanı Neşet ÇAĞLAYAN ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ arasında imzalanan protokol kapsamında Orhangazi Sosyal Hizmet Merkezi ilçede yaşayan çocuk, genç, kadın, engelli ve yaşlı bireylere ve ailelerine koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici, rehberlik ve danışmanlık hizmetleri verecek.
     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ; Açılacak olan Sosyal Hizmet Merkezimiz İlçemizdeki tüm halka ve dezavantajlı gruplara hizmet verecek. İhtiyaç sahibi kim varsa kendini yalnız hissetmesin, onlar bizim emanetimiz, biz her daim yanlarındayız. Sosyal Belediyecilik ve Sosyal Devlet anlayışının bir arada yürümesi çok güzel hizmetlerin çıkmasına sebep oluyor. Sayın Bakanımız Fatma Betül Sayan KAYA Hanımefendi’nin açmış olduğu ve bizlere öncülük ettiği bu yolda ilerliyoruz. İnşallah bu projeyle; Devletimizin hizmetlerini Orhangazi halkının diğer ilçelere gitmesine gerek kalmadan ayaklarına kadar götüreceğiz. Ben çok mutluyum bir hizmetimiz daha Bursa’mızda yeşerecek. Herkes için hayırlı olsun. Sosyal Hizmet Merkezimiz için yer tahsisini yapan ve iç onarımını gerçekleştiren Orhangazi Belediye Başkanı Neşet ÇAĞLAYAN’ a ve protokolde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.


 


Sonraki Sayfa: 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası Kutlu Olsun

Önceki Sayfa : Şehit Söz. Piy. Er Emre KARAASLAN, Türk Milleti Sana Minnettar