Mustafakemalpaşa'da Koruyucu Ailemizi Ziyaret Ettik

     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, ilimizde bulunan koruyucu ailelere düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlere Mustafakemalpaşa ilçemizde ikamet eden ailemizin evine konuk olarak bir yenisini daha ekledi.
     2014 yılından itibaren koruyucu aile hizmetinden yararlanan geçtiğimiz günlerde sünnet olan çocuğumuza ve koruyucu ailesine gerçekleşen ziyarete Müdür Yardımcımız Murathan BOZKURT ve iki Meslek Elemanımız eşlik etti.
     Erkut ÖNEŞ, Çocuğumuzu koruyup, seven, destekleyen, maddi ve manevi gereksinimlerini karşılayan, sıcak ve samimi ailemizle uzun süre sohbet ederek, koruyucu aile olarak önemli bir görev üstlendiklerini ifade etti. Böyle güzel bir sosyal konuda duyarlılık gösterdikleri için kendilerine teşekkür etti.
     Mustafakemalpaşa ilçesinde Özel bir kolejde eğitim gören, okulun yüzme takımına seçilen başarılı evladımıza İl Müdürümüz uzaktan kumandalı araba, Müdür Yardımcımız ise satranç takımı hediye etti. Aldığı hediyeler karşısında sevincini teşekkür ederek belirten minik yavrumuz İl Müdürümüz ile satranç oynayarak keyifli anlar yaşadı.


 


Sonraki Sayfa: Mutlu Kadın, Mutlu Aile, Mutlu Toplum

Önceki Sayfa : Baba - Çocuk Elele