Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatıyor

     Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA hanımefendinin  desteği ve himayesinde, Isparta İl Müdürlüğü ve ASP GSK koordinesinde 12-16 Şubat 2018 de Isparta’da düzenlenen “Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatacak Kayak Eğitimi ve Şampiyonası” için Bursa’dan 4 lisanslı sporcu çocuğumuz katıldı.
     Isparta da gerçekleştirilen " Milletin Çocukları 15 Temmuz Ruhunu Yaşatıyor" kayak projesi kapsamında  ASP Gençlik ve Spor Kulübü Bursa Şubemizin kayakçı çocukları Uludağ'da Büyükşehir Belediyesi ve Kayak federasyonu katkıları ile bir haftalık kampa katıldı. Çocuklarımız diğer çocuklar ile birlikte bir taraftan spor yaparken bir taraftan ülkemizin hep birlikte olma duygusuna biz de varız diyerek şampiyonaya hazırlandılar. Davraz Kayak Merkezi’nde düzenlenen yarışmalar sonunda başarılı olanlar çocuklarımız ödüllerini aldılar.
     Yarışmalar ardından başarılarını paylaşmak adına Asp Gsk Bursa Şubesi Müdürleri, Antrenörleri ve 4 sporcu çocuğumuz aynı zamanda Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik Spor Kulübü Bursa Şubesi Genel Koordinatörü olan İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ’i makamında ziyaret ederek kupa sevinçlerini fotoğraf kareleriyle sonlandırdılar.
 


Sonraki Sayfa: Yenişehir Huzurevi Sakinlerinden Şehit Evine Taziye Ziyareti

Önceki Sayfa : Kahraman Komutan Tuğgeneral Ahmet Hacıoğlu Ailemiz Tarafından Yoğun İlgi Gördü