Karacabey Sosyal Hizmet Merkezi İçin Protokol İmzalandı

     Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN ve İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ’in görüşmeleri neticesinde Karacabey 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Meydanı'nda Müdürlüğümüze tahsis edilen taşınmazın Sosyal Hizmet Merkezinin (SHM) olarak kullanılmasına dair İşbirliği Protokolü törenle imzalandı.
     Protokol kapsamında; Karacabey ilçesinde yaşayan yediden yetmişe ihtiyaç sahipleri, engelli, yaşlı, kadın, çocuk, şehit yakını, gaziler ve ailelere yönelik koruyucu, önleyici, destekleyici, geliştirici, rehberlik ve danışmanlık gibi birçok hizmetlerimizden yararlanacak. Ayrıca Karacabey Sosyal Hizmet Merkezinde ASDEP Programı kapsamında personeller de görev yapacak.
     Karacabey Belediyesi ile imzaladıkları protokol sayesinde ihtiyaç sahiplerine yerinde hizmet götürebileceklerini belirten ÖNEŞ; Devletimizin şefkatli elini ve hizmetlerini daha çok insanlarımıza ulaştıracağız. Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN başta olmak üzere bu merkezin yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, Karacabey Sosyal Hizmet Merkezi’mizin halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi. 
     Gerçekleşen protokolün ardından İl Müdürü ÖNEŞ; Karacabey 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Meydanı'nda Sosyal Hizmet Merkezi açılması için tahsis edilen toplam 250m2 kapalı alandan oluşan iki katlı binada incelemelerde bulunarak gerekli düzenlemeler için yetkililerle görüşmeler yaptı.


 


Sonraki Sayfa: Çocuklarımızın Münazara Coşkusu

Önceki Sayfa : Gemlik'te Koruyucu Aile Toplantısı