KARABURUN’DAN YETİŞKİN GENÇLERİMİZE ZİYARET

Bursa Milletvekili Bennur KARABURUN, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman ÇELİK ile Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ Yenişehir ilçesindeki Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
Yenişehir Huzurevi Müdürlüğü 2015 yılında 88 kapasiteli olarak yaşlılarımıza hizmet vermeye başladı. Huzurevimiz şu anda tam kapasiteyle hizmet vermekte olup, 49 yaşlımız sırada beklemektedir diyen ÖNEŞ; kurumun çalışmaları hakkında Bennur KARABURUN ’a bilgi verdi. Velinimetimiz olan büyüklerimizin ellerini öpen Karaburun; yakından ilgilenip uzun süre sohbet etti. Huzurevi sakinleri memnuniyetlerini ifade ederek kendi el emeği, göz nuru ile yaptıkları hediyeyi Bennur KARABURUN a takdim ettiler. Sohbetleri esnasında; Bennur KARABURUN da huzurevinin gerek fiziki, gerekse işleyişini çok beğendiklerini ifade ederek İl Müdürü Erkut ÖNEŞ’ i tebrik etti.
Yaşlılarımızın mutluluğunun gözlerinden okunduğu günün ardından ÖNEŞ; ” İl Müdürlüğü olarak kuruluşumuzda kalan huzurevi sakinlerinin yaşam kalitelerini daha da yükseltilmesi, toplumla uyumlu olarak yaşamaları konusunda hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.


Sonraki Sayfa: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Önceki Sayfa : Onlar Bizi Unutsa Bile Biz Onları Unutmayacağız