İşaret Dili Temel Eğitim Kursu 2.Grup Mezunlarıyla Yolumuza Devam Ediyoruz

     Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından İşitme engelli müracaatçılarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, müdürlüğümüzde görev yapan personele yönelik İşaret Dili Temel Eğitim Kursu tamamlanmış olup, başarılı kursiyerlerin sertifika töreni 04 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşmiştir.
Temel İşaret Dili Eğitimi, İl Müdürlüğümüzde görev yapan İşaret Dili Tercümanı Atilla ÖZMARANGOZ tarafından 120 saat verilmiş olup oldukça yoğun ve bir o kadarda eğlenceli geçen kursu başarıyla tamamlayan 15 personelimiz sertifika almaya hak kazanmıştır.
     Açılış konuşması yapan İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ’in İşitme engelli kardeşlerimizin sorunlarını daha kısa sürede çözebilmek amacıyla bu eğitimi düzenledik. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak ve personelimizin kişisel gelişimlerine katkı sunmak adına periyodik olarak yapılan eğitimlerimize devam edeceğiz. Bu vesile ile başta eğitmenimiz İşaret Dili Tercümanı Atilla ÖZMARANGOZ olmak üzere yoğun iş tempolarına rağmen kursa devam ederek belge almaya hak kazanan personelimize teşekkür ediyorum.” dedi
Temel İşaret Dili Eğitimi sertifikalarının İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcılarımız Halil CİVELEKOĞLU, Fikrîye AYDIN tarafından verildiği tören fotoğraf çekimi ile son buldu.


 


Sonraki Sayfa: Dağ İlçelerine Ziyaretlerimiz Büyükorhan’da Devam Etti

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüzde BUSADER’e Koruyucu Aile Hizmet Modeli Anlatıldı