İnegöl Şehitlerimizin Emanetlerini Ziyaret Ettik

     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ ve İnegöl Sosyal Hizmet Merkezi Kuruluş Müdürü Serpil NOYAN;  İnegöl İlçemizde ikamet eden Şehitlerimizden 2017 yılında Bingöl’de Şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hüseyin GENÇER,  1984 yılında Diyarbakır’da Şehit olan Er Erol MEMİŞ ve 2016 Hakkâri Çukurca da Şehit olan Piyade Uzman Çavuş Yavuz METE’ nin ailelerini ziyaret ettik.
     Ziyaretlerimize Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül SAYAN KAYA hanımefendinin selamları ile başladık. Ziyaretlerimiz esnasında oldukça duygusal anlar da yaşandı. Şehit ailelerimize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından özel olarak yaptırılan tabloları ve hediye paketleri Bakanımız adına takdim ettik.
     İl Müdürü Erkut ÖNEŞ; “Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna, evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin her zaman hizmetindedir.” dedi.


 


Sonraki Sayfa: Mağdur Engellimizi Ziyaret Ettik

Önceki Sayfa : Yılın İlk Olağan Engelliler Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı