Huzurevi Sakinlerine Çocuklarımızdan Öğretmenler Günü Kutlaması

     24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğündeki çocuklarımız tarafından, Ali Osman Sönmez Huzurevindeki emekli öğretmenlerimiz için program düzenlendi.
Programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcılarımız Cevdet AKAÇ, Murathan BOZKURT, Şükran TUTAR ve huzurevi sakinleri katıldı.
     İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ programdaki konuşmasına ‘Aliya İZZETBEGOVİÇ’ in; ‘Yeryüzünün öğretmeni olabilmek için gökyüzünün öğrencisi olmak lazım. ’sözleriyle başladı. Yeni nesiller yetiştirmek için büyük bir özveri ile mesleklerini icra eden ve tüm öğretmenlerimizin huzurevindeki emekli öğretmenlerimizin günü kutladı.
     Yaşayan Çınarlarımızın ellerinden öpen çocuklarımız hazırladıkları programı büyük bir heyecanla sundular. Beden Eğitimi Öğretmeni Arzu KARAKUŞ tarafından hazırlanan Zeybek gösterisi, çocuklarımızın okuduğu şiirler ve Müzik Öğretmeni Kaan KASAPOĞLU yönetimindeki korumuzun seslendirdiği şarkılarla misafirlerimiz hoşça vakit geçirdiler.
     Ali Osman Sönmez Huzurevi Korosunun müzik şöleni ardından gönüllerince eğlenen Huzurevi sakinleri ve minikler, günün sonunda hatıra fotoğrafı çekildiler.

Sonraki Sayfa: Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!

Önceki Sayfa : Mutlu Kadın, Mutlu Aile, Mutlu Toplum