Engelli İstihdam Seferberliği Buluşması

     Bursa'da engellilerin istihdamı için 62 firmanın katılımıyla Yıldırım'da Engelli İstihdam Seferberliği Buluşması etkinliği düzenlendi.
Yıldırım Belediyesi,  İŞKUR İl Müdürlüğü ve  Bursa Engelliler Federasyonu ortaklığıyla  Barış MANÇO Kültür Merkezinde düzenlenen Yıldırım'da Engelli İstihdam Seferberliği Buluşması etkinliğine firmaların yanı sıra engelliler yoğun katılım gösterdi.
     Bursa Valisi İzzettin Küçük, etkinlikte yaptığı konuşmada; “Hayatın engellilerle beraber paylaşacak şekilde inşa edilmesi gerektiğini ifade etti. Engellilerimiz de iş bulmak, çalışmak için sürekli bir arayış içinde bu hususta işverenlerimiz sağ olsun  Bursa'daki iş dünyası da gayet hassas ve çaba içindeler" dedi.
     ÖNEŞ; Engelli kardeşlerimizi özel sektör temsilcilerimizle buluşturan ve çalışma hayatına katmayı amaçlayan güzel bir açılış gerçekleştirdik. Firmaları, İŞKUR İl Müdürümüz Eren TÜRKMEN’ i ve hayata dair her projede varolan ve yolaçan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı EDEBALİ ‘ye şükranlarımızı sunarız” dedi.


 


Sonraki Sayfa: Şehit Annemizin Hayır Dualarını Aldık

Önceki Sayfa : Öğretmenler Günü Kutlu Olsun!