Dağ İlçelerine Ziyaretlerimiz Büyükorhan’da Devam Etti

     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Büyükorhan Kaymakamı Kutsal BAYTAK, SYDV Vakıf Müdürü Fatma ALTIN ve Evde Bakım Hizmeti Değerlendirme Heyetinde görevli personelimiz ihtiyaçlarını tespit edebilmek, bilgi vermek, gerekli müdahaleyi ivedilikle ve yerinde yapabilmek amacıyla 03.01.2018 tarihinde Büyükorhan ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.
     Ziyaretler esnasında mahalle muhtarları ve köy halkına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendinin selamları ileterek köyün sorunları hakkında bilgiler aldılar. Köylerde müşkül durumda olan kişilerin bilgilerini alan heyetimiz, engelli vatandaşlarımızı da evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaret edilen köylerde ihtiyaç sahibi ailelerimizden bazılarına evde bakım hizmeti, kuruluş bakımına yerleştirilmesi, sosyal ekonomik destek ve psiko-sosyal destek verilmesi kararlaştırılmıştır.
     İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, Büyükorhan Kaymakamı Kutsal BAYTAK ve SYDV Vakıf Müdürü Fatma ALTIN, Burdur’da görev yapmakta iken İlçe Jandarma Komutanlığında 1998 yılında şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Mehmet ORUÇ’ un Büyükorhan İlçesinde ikamet eden ailesini ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Şehidimiz nezdinde tüm şehitlerimiz rahmetle anılarak Kur’an ve Bayrağımızdan oluşan hediyeleri ailemize takdim edilerek dualarla anıldı.


 


 


Sonraki Sayfa: Mehmet Akif Ersoy'un 81. Ölüm Yıl Dönümü

Önceki Sayfa : İşaret Dili Temel Eğitim Kursu 2.Grup Mezunlarıyla Yolumuza Devam Ediyoruz