Çocuklarımızdan Polislerimize Kutlama Ziyareti

     Türk Polis Teşkilatının 173’üncü kuruluş yıl dönümünde münasebetiyle Heykel Atatürk Anıtında Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nündüzenlediği Çelenk sunma törenine İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ’ de katıldı.
     Çelenk sunma töreninin ardından İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ, İl Müdür Yardımcıları ve İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızda koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızla birlikte Bursa Emniyet İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette İl Müdürümüz ve çocuklarımız Emniyet Müdürlüğündeki tüm polis memurlarını görevi başında ziyaret ederek çiçek verip Polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladılar.  Birimlerin  ziyaretlerinin ardından İl Müdürümüz ve çocuklar İl Emniyet Müdürü Sayın Osman AK’ ı makamında ziyaret etti.
     İl Müdürü Erkut ÖNEŞ “Kurulduğu günden bu güne kadar milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve hürriyetinin korunması, devlet otoritesinin ve kanun hâkimiyetinin tesisi başta olmak üzere birçok ciddi ve hassas görevleri üstlenmiş olan Polisimiz verimli şekilde görevini yerine getirmeye devam etmektedir. Bizlerde de onlara her konuda teşekkürü borç biliyoruz ” dedi. 
     İl Emniyet Müdürü Osman AK ise İl Müdürümüz ve çocuklarımızın ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldığını belirterek ‘‘her anlamda her zaman yanımızda olarak desteğini esirgemeyen sizlere bu manada şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum, en yakın zamanda ise bende arkadaşlarım ile sizleri ziyaret edeceğim’’ dedi.
     İl Emniyet Müdürünün hafta dolayısıyla yapılacak olan etkinlikler hakkında yaptığı bilgilendirme sonrasında karşılıklı sohbet ile ziyaret tamamlandı.
 
 

Sonraki Sayfa: Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yılı Kutlu Olsun

Önceki Sayfa : Miraç Kandili Mübarek Olsun