Bursa Şehidine Dualarla Veda Etti

     Manisa'da Kula İlçe Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevini yaparken elim hadise sonucunda şehit olan Jandarma Er Mümin PINARDAĞ ’ ın acı haberi yürekleri yaktı.
     Osmangazi'nin Demirtaş Mahallesi’ndeki baba evinde Türk Bayrakları ile karşılanıp helallik alınan şehidimiz Mümin PINARDAĞ için askeri tören düzenlendi. Törene Bursa Valisi İzzettin KÜÇÜK, Bursa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ahmet HACIOĞLU, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, bursa protokolü, sivil toplum temsilcileri, şehidimizin yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
     Dikkaldırım Mahallesi'ndeki Mihraplı Camii'ne gözyaşlarıyla getirilen şehidin cenaze namazı öğle namazını müteakip kılındı. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile, taziyeleri kabul etti. Cenaze namazının ardından top aracına konulan şehidin naaşı Demirtaş Kabristanı'nda dualarla ebediyete uğurlandı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak; Jandarma Er Mümin PINARDAĞ’ a ve canları pahasına vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin birliğine sahip çıkan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli aileleri ile milletimize başsağlığı, sabır ve metanet diliyoruz.


 


Sonraki Sayfa: 15 Temmuz Kahramanlarını Unutmayacağız

Önceki Sayfa : 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazilerimiz ile Birlikte Anlamlı Akşam Yemeği