BURSA İL EMNİYET TEŞKİLATINA ÖNEŞ’ TEN ANLAMLI ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ ve İl Müdür Yardımcıları, Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü ziyareti sırasında değerli emniyet mensuplarına çiçeklerini takdim eden ÖNEŞ ve beraberindeki heyet daha sonra Bursa İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ’ ı ve İl Emniyet Müdür Yardımcılarını makamların da ziyaret etti.
Devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Emniyet teşkilatımız 172. Yılını doldurmuştur.
            Polis teşkilatımızın vatansever çalışanları sayesinde 15 Temmuz gibi milletimizin canına ve malına saldırıda bulunan dış mihraklı teröristlere karşı bu millet başarılı olmuştur. Allah sizin gibi yüreği bu millet için atan polis teşkilatımızdan razı olsun.
Kurulduğu tarihten bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarına minnettarız, daha nice başarı dolu yıllar diliyoruz.


 


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜRÜMÜZÜN 11 NİSAN DÜNYA PARKİNSON HASTALIĞI GÜNÜ MESAJI

Önceki Sayfa : AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ BENNUR KARABURUN’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ZİYARET