BİHMED ile Kuruluştaki Çocuklarımızla Rol Model Söyleşisi Gerçekleştirildi

     İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımızın hayata hazırlanmaları yönünde yapılacak etkinlikler ve yaşam programının yapılandırılması hakkında söyleşi gerçekleşti. Söyleşiye Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Bursa İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Kadir ORUÇ, Dernek Temsilcisi Ali UYSAL ile BİHMED Yönetim kurulu  ve kuruluşlarımızda kalan 50 çocuğumuz katıldı.
     Açılış konuşmasını yapan ÖNEŞ; “Çocuklarımızın üretken, topluma yararlı ve sorumluluk duygusuna sahip bireyler olarak yetişmelerinde rol modelin önemine değinirken onların zihinsel, duygusal, sosyal ve kültürel gelişimlerini destekleyici, ilgi ve yeteneklerini geliştiren ve geleceklerini hazırlanmalarına yardımcı olan söyleşi, program, ziyaret ve toplantıların eğitim ve sağlık kurumları ile işbirliği içerisinde düzenli olarak yapılması gençlerimizin evrensel ve manevi değerlere sahip, kendine güvenen, vatanına ve milletine faydalı bireyler olmaları konusunda oldukça önemlidir” dedi.
     Konuşmalarını yapan Dernek Başkanı Kadir ORUÇ ve Dernek Temsilcisi Ali UYSAL çocuklarla tanışıp sohbet ederek sorularını yanıtladılar.
     Söyleşi toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.


Sonraki Sayfa: Bursa'da Gençlerimiz Toprağa Umut Ekecek…

Önceki Sayfa : Büyükorhan Ak Parti İlçe Başkanı Üzeyir TÜFEKÇİ'den ÖNEŞ'e Ziyaret