Anka Eğitim Sertifika Töreni Gerçekleştirildi

     Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Bursa Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezlerinde görev yapan personele 4 gün boyunca yoğun bir şekilde ANKA Temel Personel Eğitim programı verildi. Eğiticiler Sosyal Çalışmacı Elif EROL ÖZKAPTAN, Sosyolog Serkan ÖLÜGİ, Psikolog Merve AYDOĞANLAR, Psikolog Irmak ARSLAN, Psikolog Sevda SERİN, Sosyal Çalışmacı Selçuk Kaan KARABÜBER, Sosyal Çalışmacı Erkan KILIÇ ve eğitim alan personel katıldı.
     Personel eğitimlerinin standartlaştırılması ve değişen şartlara göre kendini yenileyebilecek bir modüler sisteme geçilmesi amacı ile verilen eğitim sonrasında 310 katılımcıya Sırameşeler Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü konferans salonunda 14 Aralık 2017 Perşembe günü düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.
     Sertifika Törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ ile İl Müdür Yardımcıları ilgili Kuruluş Müdürleri ve 310 personelimiz katıldı.
Törende açılış konuşması yapan ÖNEŞ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından düzenlenen ANKA Temel Personel Eğitim Programının koruma ve bakım altında bulunan çocuklara hizmet veren personelin kişisel gelişimine katkı sağladığını, bu gibi eğitimlerin İl Müdürlüğümüz içinde de ANKA Eğiticilerimiz tarafından zaman zaman personelimize verildiğini, verilen bu eğitimlerin hizmet kalitemizi arttırarak faydalı olacağını ifade etti.
     Ardından sertifika törenine geçilerek tüm eğitimcilere  ve katılımcılara sertifikaları takdim edildi.
 

Sonraki Sayfa: Valimiz Çocukların Hayalini Gerçekleştirdi

Önceki Sayfa : Sarıkamış Harekatının 103. Yılı