Milletvekilinden Gemlik Sosyal Hizmet Merkezine Ziyaret

     Bursa Milletvekilimiz Sayın Emine Yavuz GÖZGEÇ,Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer IŞIK ile Ak Parti Gemlik Kadın Kolları Heyeti, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı olarak Gemlik’te 03.07.2017 tarihinde faaliyetlerine başlayan Sosyal Hizmet Merkezi’ni (SHM) ziyaret etti.
      Ziyarete  ev sahipliği yapan İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ; Sosyal Hizmet Merkezilerinin ilçeler için ne kadar değerli olduğunu ve dezavantajlı grupların tespiti ve rehabilitasyonu açısından nedenli önemli bir yer aldığını dile getirdi. Ayrıca Gemlik Sosyal Hizmet Merkezimiz için yer tahsisini yapan ve iç onarımını gerçekleştiren Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a ve katkısı olan herkese teşekkür etti.
      Milletvekilimiz Emine Yavuz GÖZGEÇ ise, Bursa’da dezavantajlı guruplara hizmet vermekte olan  Sosyal Hizmet Merkezlerinin  artışından çok hoşnut olduğunu ifade ederek, İl Müdürlüğümüzün çalışmalarını yakından takip ettiğini ve duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yeni açılan merkezin tüm Bursa'lılara hayırlı olmasını temenni etti.


Sonraki Sayfa: ASDEP, Bursa da Vatandaşla Hizmeti Buluşturuyor

Önceki Sayfa : Gemlik’te Kahraman Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Ettik