Gemlik’te Kahraman Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Ettik

     Bursa Ak Parti Milletvekili Emine Yavuz GÖZGEÇ, Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer IŞIK ile birlikte Aile Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Erkut ÖNEŞ; Gemlik ilçemizdeki Şehit ailelerine ziyaretlerde bulundu.
     Kayseri’de askeri ambulansın kazası sonucu 2015 yılında şehit olan Havacı Er Şahin TAŞKIN’ın ve 1994 yılında bölücü terör örgütü ile girişilen çatışmada şehit düşen Er Naci ÇAKIR’ın aileleri ziyaret edilerek ihtiyaç ve istekleri soruldu. Vatan ve bayrak uğruna canlarını feda eden şehitlerimiz rahmet ve minnetle anılarak dualar edildi.
     Aziz şehitlerimizin bize bıraktığı en değerli miraslarına gereken ilgi ve alakayı göstereceğini söyleyen Erkut ÖNEŞ, Devlet olarak Şehit ailelerimiz için ne yapılsa az olduğunun farkında olduklarını ve her mecrada bu farkındalığın hassasiyetiyle hareket ettiklerini söyledi.
     Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak vatan sevgisi ile şehadet şerbeti içmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve metanet diliyoruz. Türk Milleti sizlere minnettardır.


Sonraki Sayfa: Milletvekilinden Gemlik Sosyal Hizmet Merkezine Ziyaret

Önceki Sayfa : ÖNEŞ ; Orhangazi Sosyal Hizmet Merkezinde İnceleme Yaptı