15 Temmuz Kahramanlarını Unutmayacağız

     15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri dün Ulucami’de kılınan sabah namazı ile başladı. Hamitler Kent Mezarlığı ve Pınarbaşı Mezarlığı şehitlikleri ziyaret edildi. Etkinlikler kapsamında bugün kahramanlıklarını unutmadığımız ve unutturmayacağımız aziz şehitlerimizin ailelerine ziyaretlerin ilki gerçekleştirildi.
     Bursa Vali Yardımcısı Yunus Fatih KADİROĞLU ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ; 15 Temmuz darbe girişimi gecesi, Gölbaşı Özel Harekât Eğitim Merkezine düzenlenen saldırıda şehit olan Tokat doğumlu Polis Memuru Birol YAVUZ ‘un ailesini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette duygusal anlarda yaşandı.
     Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi, cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazdılar. Hiç şüphesiz ki, şehitlerimiz, kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Ziyaretin sonunda şehidimizin ailesine İl Müdürlüğümüzce özel olarak hazırlanan Şehit Tablosu takdim edildi. Milletimiz adına Kahraman Şehidimize Allah'tan Rahmet dileyerek, ailesine şükran ve minnet duyguları iletildi.


 


Sonraki Sayfa: Bursa'nın Yüreğine Ateş Düştü

Önceki Sayfa : Bursa Şehidine Dualarla Veda Etti